Hakkımızda

Ukrayna’nın Odessa şehrinde eğitim danışmanlığı,gayrimenkul danışmanlığı,turizm danışmanlığı,yatırım danışmanlığı hizmetleri vermekteyiz.Türkiye’den gelen misafirlerimizin, eğitim ve danışmanlık alanlarında taleplerini karşılamaktayız.

Kentimizde, yukarıda saydığımız faaliyetleri gerçekleştirmek isteyen misafirlerimize en doğru ve en hızlı şekilde hizmet vermeyi kendimize ilke edindik.Amacımız Odessa’yı tercih edip gelmiş özellikle öğrenci arkadaşlarımıza okul tercihlerinde , günlük ve sosyal yaşantılarını kolaylaştıracak özel rehberlik hizmetleri vermekteyiz.

Karşılıklı güven ve ciddiyet içinde sizleri buraya davet ediyoruz.

Haritada Yerimiz

Faaliyet alanlarımız

Eğitim Danışmanlığı

Rusça’nın önemini kavramış sevgili öğrenci arkadaşlarımıza , Odessa’daki üniversitelerde yapacakları tercihler ve okullarıyla ilgili tüm destek hizmetlerini vermekteyiz.

Emlak ve Gayrimenkul Danışmanlığı

Eğitim ve ticari amaçlı Odessa’da bulunan misafirlerimize ,  kısa ve uzun süreli konut kiralama konusunda uygun çözümler sunuyoruz.Ayrıca konut sahibi olmak ve Odessa’da ticari faaliyette bulunan müşterilerimize cazip ve uygun fiyat seçenekleriyle konut sahibi olmalarına yardımcı oluyoruz.

Turizm Danışmanlığı

Kentimize gelen misafirlerimizi hava alanından yüksek klasman ve konforlu araçlarımız ile karşılıyor, güler yüzlü ekibimizle rehberlik hizmeti sunuyoruz.Ayrıca , şehirler arası transfer , tercümanlık hizmetleri , tur hizmetlerimiz de mevcuttur.

Misyonumuz

Kazanmanın insan kazanmakla başladığına inanan SkyrUKR çalışanları, iyi iletişimin yurt dışı eğitimde ve ticari danışmanlığı ilk hedef olduğuna inanır ve tüm işlemleriniz boyunca sizlerle kesintisiz bir iletişim kurmayı hedeflemektedir.

Tecrübelerimiz

Eğitim Danışmanlığı 100%
Turizm Danışmanlığı 100%
Ticari Danışmanlık 100%
Araç İthalat 100%

Hizmetlerimizden faydalanmak için hemen iletişime geçin

will 150 mg trazodone kill you.