Turizm Danışmanlığı

Odessa’da Turizm Danışmanlığı

Odessa Ukrayna’nın doğusunda , Türkiye’nin kuzey batısında yer alır. Odessa gerek tarihi dokuları gerekse plajları sebebiyle yerli ve yabancı turistlerin sık ziyaret ettikleri şehir..

Karadeniz’e olan plajları , aktif gece kulüpleri Odessa’da yazları , vazgeçilmez kılıyor.Slav kültürüne sahip olmakla beraber , çoklu kültür barındırmaktadır. Odessa birçok ünlü yazarın, oyuncunun ve müzisyenin doğduğu bir şehir. Kültürel zenginliği etkileyici. Sanat Müzesi, Puşkin Müzesi, Tolstoy Sarayı, konser salonları, müzeler ve tiyatrolar dolup taşıyor. Bu arada hemen belirtelim Odessa’da 1 opera, 6 tiyatro, 22 üniversite, 40 kütüphane, 18 stadyum, 26 kapalı spor salonu, 1 sirk, 1 filarmoni salonu, 9 sinema ve 1 film stüdyosu bulunuyor.

01.06.2017 tarihi itibariyle Ukrayna’ya sadece Türkiye Cumhuriyeti yeni kimlik kartınız ile gelebilirsiniz. Pasaport ya da vize gerektirmeksizin 3 ay süre ile konaklayabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

SkyUKR olarak bireysel ya da kurumsal tur organizasyonları düzenliyoruz.

Başlıca yaptığımız işler

  • Şirketlere özel tur organizasyonları
  • cheap prescription drug canada.

  • Kısa süreli tur organizasyonları
  • Hafta sonu turları
  • Şehir turları, konser, tiyatro ve tüm etkinlikler
  • Kişisel tur rehberliği
  • Şirket toplantıları, şirket yemekleri organizasyonu

SkyUkr - Turizm Danışmanlığı

size nasıl yardımcı olabiliriz?

Personellerimiz size projelerimiz hakkında destek verebilir. Bizimle iletişim kurun

Müşterilerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak vazgeçilemez görevimizdir.

placeholder
Semih Çelik
Şirket Yetkilisi, SkyUkr

Tur paketlerimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?